Fotbollssektionen
infofotbollsskola2019 anmäldighär2019
  • Juniorer
  • Veckans matcher

Veckans matcher

Uppdaterad 2.4.2019

Vårsäsongen 2019

Skrolla längre ner på sidan ser ni även matcherna planvis. Det finns även andra föreningar som använder stadens planer.

Observera att herrarnas matcher inte syns i vyn "planvis" då det är brister i TASO i bollförbundets inmatning.

ALLA EIF MATCHER PÅ HEMMAPLAN VÅREN 2019
03-04-2019 19:00:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  EBK Tammisaari Keskuskenttä TN
06-04-2019 15:00:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  SalPa Tammisaari Keskuskenttä TN
11-04-2019 18:00:00 P10 EIF/Grön  -  EBK/Sininen Västerby halli
13-04-2019 12:30:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Reipas/Oranssi Tammisaari Keskuskenttä TN
13-04-2019 15:00:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  Tampere United Tammisaari Keskuskenttä TN
17-04-2019 18:30:00 P11 EIF/Grön  -  FC WILD/Sininen Västerby halli
17-04-2019 19:00:00 P12 ELL karsinta EIF  -  GrIFK/Black Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
20-04-2019 15:00:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  PEPO Tammisaari Keskuskenttä TN
23-04-2019 18:00:00 T12 Nelonen EIF/grön  -  Gnistan/sininen Västerby halli
23-04-2019 18:30:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  KaPy/Valkoinen Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
23-04-2019 20:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  LePa Tammisaari Keskuskenttä TN
24-04-2019 18:00:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  KaPy/Sininen Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
24-04-2019 18:00:00 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  FC WILD/Valkoinen Västerby halli
24-04-2019 20:00:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  FC Honka/Keltainen Tammisaari Keskuskenttä TN
25-04-2019 18:00:00 P10 EIF/Vit  -  EBK/Sinivalkoinen Västerby halli
25-04-2019 19:30:00 T11 EIF  -  FC Kirkkonummi Västerby halli
26-04-2019 18:00:00 P11 EIF/vit  -  EBK/Sininen T Västerby halli
27-04-2019 12:00:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Viikingit/punainen Tammisaari Keskuskenttä TN
27-04-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  FF Jaro Tammisaari Keskuskenttä TN
28-04-2019 14:00:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  VJS/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
29-04-2019 18:00:00 T18 Nelonen EIF  -  FC Kirkkonummi Tammisaari Keskuskenttä TN
29-04-2019 18:00:00 P11 EIF/Grön  -  EBK/Sininen Västerby halli
29-04-2019 19:30:00 T11 EIF  -  LoPa/valkoinen Västerby halli
29-04-2019 20:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  RPS/Papat Tammisaari Keskuskenttä TN
02-05-2019 18:00:00 T13 Kolmonen EIF  -  KJS Västerby halli
02-05-2019 19:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  HIFK/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
03-05-2019 18:00:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  IIF Fotboll/Gul Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
03-05-2019 18:00:00 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  LoPa/sininen Tammisaari Keskuskenttä TN ½ B 
03-05-2019 19:30:00 T12 Nelonen EIF/grön  -  FC Honka/Keltainen Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
04-05-2019 11:00:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  BK-46 Tammisaari Keskuskenttä TN
04-05-2019 11:00:00 P10 EIF/Vit  -  Kasiysi/Valkoinen Västerby halli
04-05-2019 13:00:00 P12 ELL karsinta EIF  -  FC Kuusysi Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
04-05-2019 15:00:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  FC SauPa Västerby halli
04-05-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  TPS Tammisaari Keskuskenttä TN
04-05-2019 20:00:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  FC WILD Tammisaari Keskuskenttä TN
05-05-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Valtti Tammisaari Keskuskenttä TN
08-05-2019 18:00:00 P10 EIF/Grön  -  FC Lohja Västerby halli
08-05-2019 19:00:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  HJK/West val Tammisaari Keskuskenttä TN
09-05-2019 18:00:00 P11 EIF/vit  -  FC WILD/Valkoinen Västerby halli
13-05-2019 18:00:00 P11 EIF/vit  -  NuPS/Mustat Västerby halli
14-05-2019 18:00:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  IIF Fotboll/Blå Västerby halli
14-05-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  SexyPöxyt Tammisaari Keskuskenttä TN
14-05-2019 19:30:00 T12 Nelonen EIF/grön  -  IIF Österby N ½A
15-05-2019 18:15:00 T18 Nelonen EIF  -  PPS/KOPSE YJ Tammisaari Keskuskenttä TN
15-05-2019 20:00:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  FC HIK/Blå Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
15-05-2019 20:00:00 T13 Kolmonen EIF  -  FC Honka/Keltainen Tammisaari Keskuskenttä TN ½ B 
16-05-2019 18:00:00 P10 EIF/Vit  -  IIF FOTBOLL/Blå Västerby halli
17-05-2019 20:30:00 KKI 35 Valio EIF  -  FC Lohja Tammisaari Keskuskenttä TN
18-05-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  MYPA Tammisaari Keskuskenttä TN
19-05-2019 14:00:00 T11 EIF  -  NuPS/musta Västerby halli
19-05-2019 16:30:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC KTP Tammisaari Keskuskenttä TN
19-05-2019 18:30:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  LoPa Tammisaari Keskuskenttä TN
21-05-2019 18:00:00 P10 EIF/Grön  -  Tikka/Superit Västerby halli
21-05-2019 19:30:00 P11 EIF/Grön  -  GrIFK/Black Västerby halli
22-05-2019 18:00:00 P12 ELL karsinta EIF  -  HJK Österby N ½A
22-05-2019 19:00:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  FC Kirkkonummi/Black Tammisaari Keskuskenttä TN
24-05-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC HIK Tammisaari Keskuskenttä TN
25-05-2019 11:45:00 P10 EPS/Musta A  -  EIF/Vit Espoonlahti 2 TN ½ A
26-05-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HyPS Tammisaari Keskuskenttä TN
27-05-2019 18:00:00 P11 EIF/vit  -  ViTa/oranssi Västerby halli
27-05-2019 19:30:00 P10 EIF/Vit  -  FC HIK Västerby halli
27-05-2019 19:30:00 T18 Nelonen EIF  -  HJK/City val Österby N
28-05-2019 18:30:00 T11 EIF  -  Kasiysi/Valkoinen Västerby halli
28-05-2019 19:00:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  GrIFK/Ice Österby N ½A
29-05-2019 18:00:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  FC WILD/Sininen Österby N ½A
29-05-2019 19:30:00 KKI 35 Valio EIF  -  TuPS Österby N
30-05-2019 12:00:00 T13 Kolmonen EIF  -  VJS/Valkoinen Österby N ½A
30-05-2019 15:00:00 Ykkönen EIF  -  AC Kajaani Tammisaari Keskuskenttä TN
31-05-2019 18:30:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Kirkkonummi Tammisaari Keskuskenttä TN
02-06-2019 18:00:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  GrIFK/EBK YJ2 Tammisaari Keskuskenttä TN
04-06-2019 18:00:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  LoPa/sininen Österby N ½A
04-06-2019 19:15:00 T12 Nelonen EIF/grön  -  FC Reipas/musta Österby N ½A
05-06-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  BK-46 Tammisaari Keskuskenttä TN
05-06-2019 18:30:00 T11 EIF  -  RiPS/sininen Västerby halli
05-06-2019 19:00:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  EsPa/HooGee YJ3 Österby N ½A
06-06-2019 18:00:00 P10 EIF/Vit  -  EsPa/Vihreä Västerby halli
06-06-2019 19:30:00 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  KJS/Musta Västerby halli
07-06-2019 18:30:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Honka/Musta M Tammisaari Keskuskenttä TN
07-06-2019 18:30:00 KKI 35 Valio EIF  -  Pathoven Österby N
09-06-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Gnistan Tammisaari Keskuskenttä TN
09-06-2019 16:30:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  FC POHU/HPS YJ2 Tammisaari Keskuskenttä TN
11-06-2019 18:00:00 P10 EIF/Grön  -  EsPa/Keltainen 2 Västerby halli
11-06-2019 19:30:00 P11 EIF/Grön  -  PEP/Blue Västerby halli
12-06-2019 19:00:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  KäPa/City val Tammisaari Keskuskenttä TN
12-06-2019 19:00:00 T18 Nelonen EIF  -  HooGee Österby N
13-06-2019 18:00:00 T13 Kolmonen EIF  -  HooGee/valkoinen Österby N ½A
15-06-2019 13:00:00 P12 ELL karsinta EIF  -  KoiPS Tammisaari Keskuskenttä TN ½ A 
16-06-2019 11:15:00 P17 Kakkonen EPS/2  -  EIF/YJ Espoonlahti 2 TN
16-06-2019 18:30:00 Ykkönen EIF  -  AC Oulu Tammisaari Keskuskenttä TN
18-06-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC Espoo/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
19-06-2019 20:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HIFK Tammisaari Keskuskenttä TN
26-06-2019 18:00:00 P12 ELL karsinta EIF  -  FC Espoo/sininen Österby N ½A
26-06-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  Töölön Taisto Tammisaari Keskuskenttä TN
30-06-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  KOPSE Tammisaari Keskuskenttä TN
02-07-2019 18:30:00 Ykkönen EIF  -  FC KTP Tammisaari Keskuskenttä TN
13-07-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  TPV Tammisaari Keskuskenttä TN
20-07-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  AC Kajaani Tammisaari Keskuskenttä TN
22-07-2019 20:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  FC Espoo/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
24-07-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  EsPa Tammisaari Keskuskenttä TN
28-07-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HPS/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
03-08-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  MuSa Tammisaari Keskuskenttä TN
05-08-2019 18:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  JaPS Österby N
06-08-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  NuPS Tammisaari Keskuskenttä TN
18-08-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  MPS Tammisaari Keskuskenttä TN
24-08-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  TPS Tammisaari Keskuskenttä TN
26-08-2019 18:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  GrIFK Österby N
27-08-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  Atlantis FC Tammisaari Keskuskenttä TN
01-09-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Kasiysi/Hiki Tammisaari Keskuskenttä TN
07-09-2019 17:00:00 Ykkönen EIF  -  MYPA Tammisaari Keskuskenttä TN
09-09-2019 20:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  Team Vanpa Tammisaari Keskuskenttä TN
10-09-2019 18:30:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC FINNKURD Tammisaari Keskuskenttä TN
14-09-2019 15:00:00 Ykkönen EIF  -  TPV Tammisaari Keskuskenttä TN
15-09-2019 14:00:00 Naiset Kolmonen EIF  -  KP-75/InterMillat Tammisaari Keskuskenttä TN
28-09-2019 15:00:00 Ykkönen EIF  -  FC Haka Tammisaari Keskuskenttä TN
02-10-2019 20:00:00 KKI 35 Valio EIF  -  SibboV Tammisaari Keskuskenttä TN
04-10-2019 19:30:00 Naiset Kolmonen EIF  -  FC Honka/2 Tammisaari Keskuskenttä TN
05-10-2019 16:15:00 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  HPS Tammisaari Keskuskenttä TN
19-10-2019 14:00:00 Ykkönen EIF  -  AC Oulu Tammisaari Keskuskenttä TN

Ekenäs centrumplan

30.3. 12:00 P12 ELL karsinta EIF  -  FC Honka
3.4. 19:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  EBK
6.4. 15:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  SalPa
13.4. 12:30 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Reipas/Oranssi
13.4. 15:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  Tampere United
17.4. 19:00 P12 ELL karsinta EIF  -  GrIFK/Black
20.4. 15:00 Harjoitusottelut (M1) EIF  -  PEPO
23.4. 18:30 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  KaPy/Valkoinen
23.4. 20:00 KKI 35 Valio EIF  -  LePa
24.4. 18:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  KaPy/Sininen
24.4. 20:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  FC Honka/Keltainen
25.4. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  FC Kirkkonummi
27.4. 12:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Viikingit/punainen
28.4. 14:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  VJS/2
29.4. 18:00 T18 Nelonen EIF  -  FC Kirkkonummi
29.4. 20:00 KKI 35 Valio EIF  -  RPS/Papat
2.5. 17:45 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  Atleettiklubi
2.5. 19:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  HIFK/2
3.5. 18:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  IIF Fotboll/Gul
3.5. 18:00 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  LoPa/sininen
3.5. 19:30 T12 Nelonen EIF/grön  -  FC Honka/Keltainen
4.5. 11:00 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  BK-46
4.5. 13:00 P12 ELL karsinta EIF  -  FC Kuusysi
4.5. 20:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  FC WILD
5.5. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Valtti
8.5. 19:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  HJK/West val
14.5. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  SexyPöxyt
15.5. 18:15 T18 Nelonen EIF  -  PPS/KOPSE YJ
15.5. 20:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  FC HIK/Blå
15.5. 20:00 T13 Kolmonen EIF  -  FC Honka/Keltainen
16.5. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  FC Korso/United
17.5. 20:30 KKI 35 Valio EIF  -  FC Lohja
19.5. 16:30 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC KTP
19.5. 18:30 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  LoPa
22.5. 19:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  FC Kirkkonummi/Black
22.5. 20:25 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  Hukat
24.5. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC HIK
26.5. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HyPS
29.5. 18:30 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  IIF Fotboll
30.5. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  Kasiysi/Rocky
31.5. 18:30 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Kirkkonummi
2.6. 18:00 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  GrIFK/EBK YJ2
5.6. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  BK-46
7.6. 18:30 P14 Ykkönen EIF/YJ  -  FC Honka/Musta M
9.6. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Gnistan
9.6. 16:30 P17 Kakkonen EIF/YJ  -  FC POHU/HPS YJ2
12.6. 19:00 P14 Kolmonen EIF/Grön  -  KäPa/City val
13.6. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  NuPS/Reservi
15.6. 13:00 P12 ELL karsinta EIF  -  KoiPS
18.6. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC Espoo/2
19.6. 20:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HIFK
26.6. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  Töölön Taisto
30.6. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  KOPSE
4.7. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  Tolsa
22.7. 20:00 Naiset Kolmonen EIF  -  FC Espoo/2
24.7. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  EsPa
28.7. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  HPS/2
1.8. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  LoPa
6.8. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  NuPS
8.8. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  Tikka
18.8. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  MPS
22.8. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  BK-46/Akademi
27.8. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  Atlantis FC
1.9. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  Kasiysi/Hiki
5.9. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  GrIFK/U23
9.9. 20:00 KKI 35 Valio EIF  -  Team Vanpa
10.9. 18:30 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  FC FINNKURD
15.9. 14:00 Naiset Kolmonen EIF  -  KP-75/InterMillat
19.9. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  EPS/i
26.9. 20:00 Miehet Nelonen FC Glid  -  FC Honka/3
2.10. 20:00 KKI 35 Valio EIF  -  SibboV
4.10. 19:30 Naiset Kolmonen EIF  -  FC Honka/2
5.10. 16:15 Miehet Kolmonen EIF/Akademi  -  HPS

Österby gräsplan

14.5. 19:30 T12 Nelonen EIF/grön  -  IIF
22.5. 18:00 P12 ELL karsinta EIF  -  HJK
27.5. 19:30 T18 Nelonen EIF  -  HJK/City val
28.5. 19:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  GrIFK/Ice
29.5. 18:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  FC WILD/Sininen
29.5. 19:30 KKI 35 Valio EIF  -  TuPS
30.5. 12:00 T13 Kolmonen EIF  -  VJS/Valkoinen
4.6. 18:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  LoPa/sininen
4.6. 19:15 T12 Nelonen EIF/grön  -  FC Reipas/musta
5.6. 19:00 P13 Kolmonen 8v8 EIF/YJ  -  EsPa/HooGee YJ3
7.6. 18:30 KKI 35 Valio EIF  -  Pathoven
12.6. 19:00 T18 Nelonen EIF  -  HooGee
12.6. 20:30 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  Kilo IF/1
13.6. 18:00 T13 Kolmonen EIF  -  HooGee/valkoinen
18.6. 19:45 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  Länsiväylän Dynamo
26.6. 18:00 P12 ELL karsinta EIF  -  FC Espoo/sininen
26.6. 19:25 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  FC Kirkkonummi/2
29.7. 19:45 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  LoPa/2
5.8. 18:00 KKI 35 Valio EIF  -  JaPS
6.8. 19:45 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  KaPy
7.8. 19:00 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  PuM
14.8. 19:00 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  ViTa
20.8. 19:30 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  BK-46/Hobby
26.8. 18:00 KKI 35 Valio EIF  -  GrIFK
3.9. 18:30 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  EPS/2
4.9. 18:30 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  Olarin Kiksi
17.9. 17:45 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  FC WILD
18.9. 17:55 Miehet Vitonen FC Slimmit  -  FC RaHi
24.9. 17:15 Miehet Kutonen FC Slimmit/2  -  EBK/2

Västerby hallen

11.4. 18:00 P10 EIF/Grön  -  EBK/Sininen
17.4. 18:30 P11 EIF/Grön  -  FC WILD/Sininen
23.4. 18:00 T12 Nelonen EIF/grön  -  Gnistan/sininen
24.4. 18:00 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  FC WILD/Valkoinen
25.4. 18:00 P10 EIF/Vit  -  EBK/Sinivalkoinen
25.4. 19:30 T11 EIF  -  FC Kirkkonummi
26.4. 18:00 P11 EIF/vit  -  EBK/Sininen T
29.4. 18:00 P11 EIF/Grön  -  EBK/Sininen
29.4. 19:30 T11 EIF  -  LoPa/valkoinen
2.5. 18:00 T13 Kolmonen EIF  -  KJS
4.5. 11:00 P10 EIF/Vit  -  Kasiysi/Valkoinen
4.5. 15:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  FC SauPa
8.5. 18:00 P10 EIF/Grön  -  FC Lohja
9.5. 18:00 P11 EIF/vit  -  FC WILD/Valkoinen
13.5. 18:00 P11 EIF/vit  -  NuPS/Mustat
14.5. 18:00 P13 Nelonen 8v8 EIF/Grön  -  IIF Fotboll/Blå
16.5. 18:00 P10 EIF/Vit  -  IIF FOTBOLL/Blå
19.5. 14:00 T11 EIF  -  NuPS/musta
21.5. 18:00 P10 EIF/Grön  -  Tikka/Superit
21.5. 19:30 P11 EIF/Grön  -  GrIFK/Black
27.5. 18:00 P11 EIF/vit  -  ViTa/oranssi
27.5. 19:30 P10 EIF/Vit  -  FC HIK
28.5. 18:30 T11 EIF  -  Kasiysi/Valkoinen
5.6. 18:30 T11 EIF  -  RiPS/sininen
6.6. 18:00 P10 EIF/Vit  -  EsPa/Vihreä
6.6. 19:30 P12 Kolmonen karsinta EIF/grön  -  KJS/Musta
11.6. 18:00 P10 EIF/Grön  -  EsPa/Keltainen 2
11.6. 19:30 P11 EIF/Grön  -  PEP/Blue